
Опора кульова MB C-CLASS, E-CLASS, CLK (Вир-во Moog)
650 ₴
- В наявності
- Код: 4600905050
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опора кульова MB C-CLASS, E-CLASS, CLK (Вир-во Moog)
Номер деталі ME-BJ-6331, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x130x60мм., орієнтовна вага - 0,59000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ME-BJ-6331 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передня права |
| Ширина | 130 мм |
| Висота | 72 мм |
| Довжина | 66.5 мм |
| Розмір конуса | 20 мм |
| Тип кріплення | Під болт |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, Chrysler |
| Сумісність з моделлю | Crossfire, C-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.59000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650 ₴
