
Опора кульова MB/VW SPRINTER/LT (Вир-во Moog)
730 ₴
- В наявності
- Код: 4600905051
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опора кульова MB/VW SPRINTER/LT (Вир-во Moog)
Номер деталі ME-BJ-6345, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x125x70мм., орієнтовна вага - 0,72000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ME-BJ-6345 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передня права |
| Ширина | 125 мм |
| Висота | 77 мм |
| Довжина | 62 мм |
| Розмір конуса | 26.7 мм |
| Тип кріплення | Під прес |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Sprinter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.72000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 730 ₴
