
Тяга керма. MB 190 (Вир-во Moog)
1 340 ₴
- В наявності
- Код: 4600905055
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тяга керма. MB 190 (Вир-во Moog)
Номер деталі ME-DS-3100, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 115x615x85мм., орієнтовна вага - 1,18000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | ME-DS-3100 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Висота | 85 мм |
| Довжина | 115 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.18000 кг |
| Ширина | 615 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 340 ₴
