
Тяга керма. MB S-CLASS (W126) / S-CLASS COUPE (C126) (Вир-во Moog)
1 670 ₴
- В наявності
- Код: 4600905056
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тяга керма. MB S-CLASS (W126) / S-CLASS COUPE (C126) (Вир-во Moog)
Номер деталі ME-DS-6066, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 120x615x85мм., орієнтовна вага - 1,30000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | ME-DS-6066 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Висота | 85 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Сумісність з моделлю | S-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.30000 кг |
| Ширина | 615 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 670 ₴
