
Накінечник керма. MB A-CLASS (Вир-во Moog)
820 ₴
- В наявності
- Код: 4600905070
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Накінечник керма. MB A-CLASS (Вир-во Moog)
Номер деталі ME-ES-1529, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 85x345x65мм., орієнтовна вага - 0,70000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | ME-ES-1529 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Висота | 65 мм |
| Довжина | 85 мм |
| Сумісність з моделлю | A-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.70000 кг |
| Ширина | 345 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 820 ₴
