Наконечник рул. MB COUPE, SALOON, KOMBI ESTATE (вир-во Moog)
Номер деталі ME-ES-3083, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x130x60мм., орієнтовна вага - 0,35000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | ME-ES-3083 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.35000 кг |
| Ширина | 130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

