
Накінечник керма. MB 190 (Вир-во Moog)
460 ₴
- В наявності
- Код: 4600905077
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Накінечник керма. MB 190 (Вир-во Moog)
Номер деталі ME-ES-3098, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x130x60мм., орієнтовна вага - 0,29000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | ME-ES-3098 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.29000 кг |
| Ширина | 130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 460 ₴
