
Накінечник керма. MB VIANO, VITO W639 (Вир-во Moog)
870 ₴
- В наявності
- Код: 4600905079
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Накінечник керма. MB VIANO, VITO W639 (Вир-во Moog)
Номер деталі ME-ES-4394, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x200x50мм., орієнтовна вага - 0,91500кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | ME-ES-4394 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Сумісність з моделлю | Vito, Viano |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.91500 кг |
| Ширина | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 870 ₴
