
Накінечник керма. MB / VW SPRINTER / CRAFTER (Вир-во Moog)
760 ₴
- В наявності
- Код: 4600905080
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Накінечник керма. MB / VW SPRINTER / CRAFTER (Вир-во Moog)
Номер деталі ME-ES-4953, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x125x70мм., орієнтовна вага - 0,58000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | ME-ES-4953 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Mercedes-Benz |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Сумісність з моделлю | Sprinter, Crafter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.58000 кг |
| Ширина | 125 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 760 ₴
