
Стійка стаб. MB C-CLASS (W203), CLC-CLASS (C203) (Вир-во Moog)
580 ₴
- В наявності
- Код: 4600905089
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стійка стаб. MB C-CLASS (W203), CLC-CLASS (C203) (Вир-во Moog)
Номер деталі ME-LS-1759, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 95x345x65мм., орієнтовна вага - 0,45000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | ME-LS-1759 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній правий |
| Висота | 65 мм |
| Довжина | 276 мм |
| Тип штока | З'єднувальний |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | CLC-Class, C-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.45000 кг |
| Ширина | 345 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 580 ₴
