
Стійка стаб. MB / VW SPRINTER / CRAFTER (Вир-во Moog)
670 ₴
- В наявності
- Код: 4600905094
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стійка стаб. MB / VW SPRINTER / CRAFTER (Вир-во Moog)
Номер деталі ME-LS-4891, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 130x215x60мм., орієнтовна вага - 0,40000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | ME-LS-4891 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній правий |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 138 мм |
| Тип штока | З'єднувальний |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Sprinter, Crafter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.40000 кг |
| Ширина | 215 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 670 ₴
