
Сайлентблок важеля MB V-CLASS, VITO (Вир-во Moog)
450 ₴
- В наявності
- Код: 4600905098
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок важеля MB V-CLASS, VITO (Вир-во Moog)
Номер деталі ME-SB-2255, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 550x70x50мм., орієнтовна вага - 0,25000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | ME-SB-2255 |
| Виробник | Moog |
| Висота | 50 мм |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній |
| Ширина | 70 мм |
| Діаметр зовнішній | 14.1 мм |
| Довжина | 41.2 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Vito, V-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.25000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 450 ₴
