
Важіль підвіски MB 190, C-CLASS, E-CLASS, CABRIOLET CLK, SL, SLK (Вир-во Moog)
1 170 ₴
- В наявності
- Код: 4600905103
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Важіль підвіски MB 190, C-CLASS, E-CLASS, CABRIOLET CLK, SL, SLK (Вир-во Moog)
Номер деталі ME-TC-0728, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 85x345x60мм., орієнтовна вага - 0,83000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | ME-TC-0728 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Верхній |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 85 мм |
| Тип важеля | Контрольний |
| Конструктивні особливості | З гумовим кріпленням |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | CLC-Class, C-Class, 124 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.83000 кг |
| Ширина | 345 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 170 ₴
