
Важіль MERCEDES C-CLASS(W202), CLK(C208), E-CLASS(W210) 93- зад. міст верх (Вир-во MOOG)
Ціну уточнюйте
- В наявності
- Код: 4600905105
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Важіль MERCEDES C-CLASS(W202), CLK(C208), E-CLASS(W210) 93- зад. міст верх (Вир-во MOOG)
Номер деталі ME-TC-0732, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 110x105x80мм., орієнтовна вага - 1,10000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | ME-TC-0732 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Верхній |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Тип важеля | Контрольний |
| Конструктивні особливості | З гумовим кріпленням |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | CLC-Class, C-Class, 124 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.10000 кг |
| Ширина | 105 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
