
Важіль MERCRDES C-CLASS(W203), SLK(R171) 00-11 перед. міст зліва низ (Вир-во MOOG)
2 960 ₴
- В наявності
- Код: 4600905106
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Важіль MERCRDES C-CLASS(W203), SLK(R171) 00-11 перед. міст зліва низ (Вир-во MOOG)
Номер деталі ME-TC-0987, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 110x490x110мм., орієнтовна вага - 2,62000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | ME-TC-0987 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній |
| Довжина | 110 мм |
| Тип важеля | Контрольний |
| Конструктивні особливості | З гумовим кріпленням |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | CLC-Class, C-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.62000 кг |
| Висота | 110 мм |
| Ширина | 490 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 960 ₴
