
Накінечник рул.MITSUBISHI/VOLVO CARISMA,COLT,LANCER,SPACE STAR/S40 ESTATE
580 ₴
- В наявності
- Код: 4600905117
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Накінечник рул.MITSUBISHI/VOLVO CARISMA,COLT,LANCER,SPACE STAR/S40 ESTATE
Номер деталі MI-ES-2937, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x130x60мм., орієнтовна вага - 0,36000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | MI-ES-2937 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Citroen, Proton, Volvo, Peugeot, Hyundai |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Сумісність з моделлю | Persona 400, V40, S40, Impian, Wira, Lancer, I, Satria, Lantra, Carisma, Space Star, Ion, Persona 300, Colt, C-Zero |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.36000 кг |
| Ширина | 130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 580 ₴
