
Тяга керма. NISSAN / OPEL / RENAULT VIVARO, LAGUNA II, TRAFIC II, VEL SATIS (Вир-во Moog)
Ціну уточнюйте
- В наявності
- Код: 4600905121
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Тяга керма. NISSAN / OPEL / RENAULT VIVARO, LAGUNA II, TRAFIC II, VEL SATIS (Вир-во Moog)
Номер деталі NI-AX-2219, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 85x345x60мм., орієнтовна вага - 0,61100кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | NI-AX-2219 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Renault, Fiat |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 85 мм |
| Сумісність з моделлю | Trafic, Primastar, Vivaro, NV300 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.61100 кг |
| Ширина | 345 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
