
Сайлентблок важеля NISSAN / RENAULT MICRA, MODUS, NOTE (Вир-во Moog)
340 ₴
- В наявності
- Код: 4600905126
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок важеля NISSAN / RENAULT MICRA, MODUS, NOTE (Вир-во Moog)
Номер деталі NI-SB-2793, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 40x50x40мм., орієнтовна вага - 0,12000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | NI-SB-2793 |
| Виробник | Moog |
| Висота | 40 мм |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній |
| Ширина | 50 мм |
| Довжина | 35.8 мм |
| Діаметр зовнішній | 12 мм |
| Сумісність з маркою | Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Tiida, Note, Clio, Micra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.12000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 340 ₴
