
Болт регулювальний рульової тяги OPEL ASTRA F, VECTRA A, SAAB 88-05 перед. міст (Вир-во MOOG)
370 ₴
- В наявності
- Код: 4600905137
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Болт регулювальний рульової тяги OPEL ASTRA F, VECTRA A, SAAB 88-05 перед. міст (Вир-во MOOG)
Номер деталі OP-AX-0611, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 70x165x50мм., орієнтовна вага - 0,18000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | OP-AX-0611 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel, Saab |
| Ширина | 165 мм |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Сумісність з моделлю | Astra, Calibra, 9-3, Vectra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.18000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 370 ₴
