
Тяга керма. OPEL VECTRA C (Вир-во Moog)
690 ₴
- В наявності
- Код: 4600905139
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тяга керма. OPEL VECTRA C (Вир-во Moog)
Номер деталі OP-AX-2083, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 50x320x50мм., орієнтовна вага - 0,65600кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | OP-AX-2083 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel, Fiat |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Сумісність з моделлю | Croma, Vectra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.65600 кг |
| Ширина | 320 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 690 ₴
