
Опора кульова OPEL CORSA C (Вир-во Moog)
590 ₴
- В наявності
- Код: 4600905148
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опора кульова OPEL CORSA C (Вир-во Moog)
Номер деталі OP-BJ-0812, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x120x70мм., орієнтовна вага - 0,56400кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | OP-BJ-0812 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передня права |
| Ширина | 120 мм |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 43 мм |
| Розмір конуса | 16 мм |
| Тип кріплення | Під болт |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Corsa, Tigra, Combo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.56400 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 590 ₴
