
Опора кульова DAEWOO / OPEL KADETT D, ESPERO, LANOS, NEXIA (Вир-во Moog)
570 ₴
- В наявності
- Код: 4600905151
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опора кульова DAEWOO / OPEL KADETT D, ESPERO, LANOS, NEXIA (Вир-во Moog)
Номер деталі OP-BJ-5375, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x125x75мм., орієнтовна вага - 0,63000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | OP-BJ-5375 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передня права |
| Ширина | 125 мм |
| Висота | 62 мм |
| Довжина | 86.5 мм |
| Розмір конуса | 16 мм |
| Тип кріплення | Під болт |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Espero, Nexia, Kadett |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.63000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 570 ₴
