
Опора кульова OPEL/SAAB ASTRA F, CALIBRA A, VECTRA A/9-3, 900 II (Вир-во Moog)
510 ₴
- В наявності
- Код: 4600905154
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опора кульова OPEL/SAAB ASTRA F, CALIBRA A, VECTRA A/9-3, 900 II (Вир-во Moog)
Номер деталі OP-BJ-5567, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x125x70мм., орієнтовна вага - 0,61000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | OP-BJ-5567 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передня права |
| Ширина | 125 мм |
| Висота | 69 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Розмір конуса | 16 мм |
| Тип кріплення | Під болт |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Calibra, Ascona, Astra, Vectra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.61000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 510 ₴
