
Тяга керма. OPEL OMEGA A, SENATOR B (Вир-во Moog)
2 350 ₴
- В наявності
- Код: 4600905156
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тяга керма. OPEL OMEGA A, SENATOR B (Вир-во Moog)
Номер деталі OP-DS-5398, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x760x70мм., орієнтовна вага - 2,25000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | OP-DS-5398 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Сумісність з моделлю | Omega |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.25000 кг |
| Ширина | 760 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 350 ₴
