
Тяга керма. OPEL ASTRA, CALIBRA, VECTRA, LEGACY/CAVALIER (Вир-во Moog)
430 ₴
- В наявності
- Код: 4600905159
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тяга керма. OPEL ASTRA, CALIBRA, VECTRA, LEGACY/CAVALIER (Вир-во Moog)
Номер деталі OP-DS-5574, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x130x60мм., орієнтовна вага - 0,25000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | OP-DS-5574 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel, Saab |
| Ширина | 130 мм |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Сумісність з моделлю | Astra, Calibra, 9-3, Vectra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.25000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 430 ₴
