
Тяга керма. OPEL OMEGA B (Вир-во Moog)
2 610 ₴
- В наявності
- Код: 4600905160
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тяга керма. OPEL OMEGA B (Вир-во Moog)
Номер деталі OP-DS-5584, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 50x700x50мм., орієнтовна вага - 2,65000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | OP-DS-5584 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Сумісність з моделлю | Omega |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.65000 кг |
| Ширина | 700 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 610 ₴
