
Тяга керма. OPEL OMEGA B (Вир-во Moog)
2 090 ₴
- В наявності
- Код: 4600905162
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тяга керма. OPEL OMEGA B (Вир-во Moog)
Номер деталі OP-DS-5587, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 110x415x80мм., орієнтовна вага - 1,20000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | OP-DS-5587 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Сумісність з моделлю | Omega |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.20000 кг |
| Ширина | 415 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 090 ₴
