
Накінечник керма. DAEWOO / OPEL ASCONA C, KADETT E, ESPERO, LANOS, NEXIA (Вир-во Moog)
480 ₴
- В наявності
- Код: 4600905168
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Накінечник керма. DAEWOO / OPEL ASCONA C, KADETT E, ESPERO, LANOS, NEXIA (Вир-во Moog)
Номер деталі OP-ES-5377, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x120x70мм., орієнтовна вага - 0,46000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | OP-ES-5377 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Сумісність з моделлю | Ascona, Nexia, Espero, Kadett |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.46000 кг |
| Ширина | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 480 ₴
