
Накінечник керма. OPEL OMEGA A, OMEGA B, SENATOR B (Вир-во Moog)
490 ₴
- В наявності
- Код: 4600905173
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Накінечник керма. OPEL OMEGA A, OMEGA B, SENATOR B (Вир-во Moog)
Номер деталі OP-ES-5557, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x130x60мм., орієнтовна вага - 0,35000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | OP-ES-5557 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Сумісність з моделлю | Omega |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.35000 кг |
| Ширина | 130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 490 ₴
