
Накінечник керма. OPEL / SAAB ASTRA F, CALIBRA A, VECTRA A / 9-3, 900 II (Вир-во Moog)
570 ₴
- В наявності
- Код: 4600905174
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Накінечник керма. OPEL / SAAB ASTRA F, CALIBRA A, VECTRA A / 9-3, 900 II (Вир-во Moog)
Номер деталі OP-ES-5562, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x130x60мм., орієнтовна вага - 0,41000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | OP-ES-5562 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel, Saab |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Сумісність з моделлю | Astra, Calibra, 9-3, Vectra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.41000 кг |
| Ширина | 130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 570 ₴
