
Накінечник рульової тяги OPEL COMBO, CORSA A, B, C, SMART FORTWO 82- перед. міст (Вир-во MOOG)
480 ₴
- В наявності
- Код: 4600905176
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Накінечник рульової тяги OPEL COMBO, CORSA A, B, C, SMART FORTWO 82- перед. міст (Вир-во MOOG)
Номер деталі OP-ES-5569, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x130x60мм., орієнтовна вага - 0,29000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | OP-ES-5569 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Smart, Opel |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Сумісність з моделлю | Corsa, Fortwo, Tigra, Combo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.29000 кг |
| Ширина | 130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 480 ₴
