
Стійка стаб. OPEL ASTRA, VECTRA (Вир-во Moog)
390 ₴
- В наявності
- Код: 4600905182
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стійка стаб. OPEL ASTRA, VECTRA (Вир-во Moog)
Номер деталі OP-LS-1994, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x130x60мм., орієнтовна вага - 0,18000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | OP-LS-1994 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній правий |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 114 мм |
| Тип штока | З'єднувальний |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Calibra, Astra, Vectra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.18000 кг |
| Ширина | 130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 390 ₴
