
Стійка стаб. OPEL / SAAB VECTRA B, MERIVA / 9-5 (Вир-во Moog)
550 ₴
- В наявності
- Код: 4600905186
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стійка стаб. OPEL / SAAB VECTRA B, MERIVA / 9-5 (Вир-во Moog)
Номер деталі OP-LS-5582, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x340x60мм., орієнтовна вага - 0,45600кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | OP-LS-5582 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній правий |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 244 мм |
| Тип штока | З'єднувальний |
| Сумісність з маркою | Opel, Saab |
| Сумісність з моделлю | Tigra, Corsa, 9-5, Vectra, Meriva, Combo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.45600 кг |
| Ширина | 340 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 550 ₴
