
Сайлентблок важеля OPEL ASTRA F, CALIBRA A, VECTRA A (Вир-во Moog)
280 ₴
- В наявності
- Код: 4600905189
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок важеля OPEL ASTRA F, CALIBRA A, VECTRA A (Вир-во Moog)
Номер деталі OP-SB-1376, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 40x60x40мм., орієнтовна вага - 0,10000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | OP-SB-1376 |
| Виробник | Moog |
| Висота | 40 мм |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній |
| Ширина | 60 мм |
| Довжина | 39 мм |
| Діаметр зовнішній | 12 мм |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Calibra, Astra, Vectra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.10000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 280 ₴
