
Сайлентблок важеля OPEL ASTRA G, ASTRA H, VECTRA C, ZAFIRA (Вир-во Moog)
420 ₴
- В наявності
- Код: 4600905193
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок важеля OPEL ASTRA G, ASTRA H, VECTRA C, ZAFIRA (Вир-во Moog)
Номер деталі OP-SB-1385, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 40x60x40мм., орієнтовна вага - 0,13000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | OP-SB-1385 |
| Виробник | Moog |
| Висота | 40 мм |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній |
| Ширина | 60 мм |
| Довжина | 47.3 мм |
| Діаметр зовнішній | 12 мм |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Astra, Zafira |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.13000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 420 ₴
