
Сайлентблок важеля CHEVROLET / DAEWOO NEXIA HB / KADETT E (Вир-во Moog)
540 ₴
- В наявності
- Код: 4600905194
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок важеля CHEVROLET / DAEWOO NEXIA HB / KADETT E (Вир-во Moog)
Номер деталі OP-SB-1644, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 55x50x50мм., орієнтовна вага - 0,20000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | OP-SB-1644 |
| Виробник | Moog |
| Висота | 50 мм |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній |
| Ширина | 50 мм |
| Довжина | 61.5 мм |
| Діаметр зовнішній | 19 мм |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Espero, Nexia, Kadett |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.20000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 540 ₴
