
Тяга керма. CITROEN / PEUGEOT XM / 605 (Вир-во Moog)
770 ₴
- В наявності
- Код: 4600905208
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тяга керма. CITROEN / PEUGEOT XM / 605 (Вир-во Moog)
Номер деталі PE-AX-3915, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 50x450x50мм., орієнтовна вага - 0,80000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | PE-AX-3915 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Сумісність з моделлю | XM, 605 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.80000 кг |
| Ширина | 450 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 770 ₴
