
Тяга керма. CITROEN / PEUGEOT C15, VISA, XANTIA / 205 (Вир-во Moog)
650 ₴
- В наявності
- Код: 4600905212
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тяга керма. CITROEN / PEUGEOT C15, VISA, XANTIA / 205 (Вир-во Moog)
Номер деталі PE-AX-5749, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 110x470x80мм., орієнтовна вага - 0,73000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | PE-AX-5749 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Сумісність з моделлю | Xantia, Visa |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.73000 кг |
| Ширина | 470 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650 ₴
