
Опора кульова CITROEN / PEUGEOT 405, 605, 607, C5, XANTIA, XM (Вир-во Moog)
530 ₴
- В наявності
- Код: 4600905217
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опора кульова CITROEN / PEUGEOT 405, 605, 607, C5, XANTIA, XM (Вир-во Moog)
Номер деталі PE-BJ-3347, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x130x60мм., орієнтовна вага - 0,35800кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PE-BJ-3347 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передня права |
| Ширина | 130 мм |
| Висота | 64 мм |
| Довжина | 52 мм |
| Розмір конуса | 17.5 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | Xantia, XM, C5, 405, 406, 605, 607 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.35800 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 530 ₴
