
Опора кульова CITROEN / PEUGEOT 106, AX, SAXO (Вир-во Moog)
480 ₴
- В наявності
- Код: 4600905218
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опора кульова CITROEN / PEUGEOT 106, AX, SAXO (Вир-во Moog)
Номер деталі PE-BJ-3356, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x125x75мм., орієнтовна вага - 0,30000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PE-BJ-3356 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передня права |
| Ширина | 125 мм |
| Висота | 54 мм |
| Довжина | 36.8 мм |
| Розмір конуса | 16 мм |
| Тип кріплення | Під прес |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | 106 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.30000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 480 ₴
