Опора кульова CITROEN / FIAT / PEUGEOT J5, C25, DUCATO (Вир-во Moog)
Номер деталі PE-BJ-4087, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x125x75мм., орієнтовна вага - 0,77700кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PE-BJ-4087 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передня права |
| Ширина | 125 мм |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 62 мм |
| Розмір конуса | 18.5 мм |
| Тип кріплення | Під болт |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Fiat |
| Сумісність з моделлю | J5, Ducato, C25 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.77700 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

