
Накінечник керма. PEUGEOT 406 (Вир-во Moog)
520 ₴
- В наявності
- Код: 4600905227
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Накінечник керма. PEUGEOT 406 (Вир-во Moog)
Номер деталі PE-ES-0089, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x190x50мм., орієнтовна вага - 0,45000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | PE-ES-0089 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Peugeot |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Сумісність з моделлю | 406 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.45000 кг |
| Ширина | 190 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 520 ₴
