
Накінечник керма. CITROEN / PEUGEOT 407 (Вир-во Moog)
870 ₴
- В наявності
- Код: 4600905230
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Накінечник керма. CITROEN / PEUGEOT 407 (Вир-во Moog)
Номер деталі PE-ES-3330, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x330x55мм., орієнтовна вага - 0,85000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | PE-ES-3330 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Висота | 55 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Сумісність з моделлю | 407, C6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.85000 кг |
| Ширина | 330 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 870 ₴
