
Накінечник керма. CITROEN / PEUGEOT C3 PICASSO / 207 (Вир-во Moog)
900 ₴
- В наявності
- Код: 4600905233
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Накінечник керма. CITROEN / PEUGEOT C3 PICASSO / 207 (Вир-во Moog)
Номер деталі PE-ES-4164, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x340x60мм., орієнтовна вага - 0,61000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | PE-ES-4164 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Сумісність з моделлю | 207, 208, C3, C-Elysee |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.61000 кг |
| Ширина | 340 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 900 ₴
