
Накінечник керма. CITROEN / PEUGEOT 304, 305, 306, 504, PARTNER/ XSARA, BERLINGO (Вир-во Moog)
420 ₴
- В наявності
- Код: 4600905235
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Накінечник керма. CITROEN / PEUGEOT 304, 305, 306, 504, PARTNER/ XSARA, BERLINGO (Вир-во Moog)
Номер деталі PE-ES-5703, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x130x60мм., орієнтовна вага - 0,35000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | PE-ES-5703 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Сумісність з моделлю | Visa, 306, 307, Xsara, C4, Partner, ZX, LNA, 304, 504, 604, Samba, 104, Berlingo, Xsara Picasso, Tagora |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.35000 кг |
| Ширина | 130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 420 ₴
