
Накінечник керма. CITROEN / PEUGEOT 206, 305, 307, 605, AX, C4, XANTIA, XM, SAXO (Вир-во Moog)
480 ₴
- В наявності
- Код: 4600905236
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Накінечник керма. CITROEN / PEUGEOT 206, 305, 307, 605, AX, C4, XANTIA, XM, SAXO (Вир-во Moog)
Номер деталі PE-ES-5723, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x200x50мм., орієнтовна вага - 0,38000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | PE-ES-5723 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Сумісність з моделлю | Xantia, XM, 307, 106, 206, C4, 605 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.38000 кг |
| Ширина | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 480 ₴
