
Стійка стаб. PEUGEOT 405 (Вир-во Moog)
660 ₴
- В наявності
- Код: 4600905243
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стійка стаб. PEUGEOT 405 (Вир-во Moog)
Номер деталі PE-LS-1118, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x195x50мм., орієнтовна вага - 0,34000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | PE-LS-1118 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній правий |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 195 мм |
| Тип штока | З'єднувальний |
| Сумісність з маркою | Peugeot |
| Сумісність з моделлю | 405 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.34000 кг |
| Ширина | 195 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 660 ₴
