
Стійка стаб. CITROEN / PEUGEOT C2-C3, 206 (Вир-во Moog)
560 ₴
- В наявності
- Код: 4600905244
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стійка стаб. CITROEN / PEUGEOT C2-C3, 206 (Вир-во Moog)
Номер деталі PE-LS-1573, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x420x110мм., орієнтовна вага - 0,51000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | PE-LS-1573 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній правий |
| Довжина | 335 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Тип штока | З'єднувальний |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | C2 Enterprise, C4 Cactus, DS3, 1007, 206, 208, C2, C3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.51000 кг |
| Висота | 110 мм |
| Ширина | 420 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 560 ₴
