
Стійка стаб. CITROEN / PEUGEOT C5 (RD, TD), C6 / 407 (Вир-во Moog)
970 ₴
- В наявності
- Код: 4600905245
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стійка стаб. CITROEN / PEUGEOT C5 (RD, TD), C6 / 407 (Вир-во Moog)
Номер деталі PE-LS-3324, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 140x485x110мм., орієнтовна вага - 0,85000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | PE-LS-3324 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній лівий |
| Довжина | 200 мм |
| Тип штока | З'єднувальний |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | C5, 407, C6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.85000 кг |
| Висота | 110 мм |
| Ширина | 485 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 970 ₴
