
Стійка стаб. CITROEN / PEUGEOT BERLINGO, XSARA PICASSO, XSARA, 306, PARTNER (Вир-во Moog)
Ціну уточнюйте
- В наявності
- Код: 4600905247
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Стійка стаб. CITROEN / PEUGEOT BERLINGO, XSARA PICASSO, XSARA, 306, PARTNER (Вир-во Moog)
Номер деталі PE-LS-5046, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x340x60мм., орієнтовна вага - 0,46000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | PE-LS-5046 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній правий |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Тип штока | З'єднувальний |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | ZX, 306, Xsara, Berlingo, Xsara Picasso, Partner |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.46000 кг |
| Ширина | 340 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
